22038651-2 (21 98+)

محصولات فراران

صفحه اصلی / محصولات / مواد اوليه شيميایی

مواد اوليه شيميایی مورد نياز در فرآيند توليد


مواد اوليه شيميایی مورد نياز در فرآيند توليد

شرکت فراران در زمینه تهیه و تأمین مواد اولیه شیمیایی، مواد معدنی، کشاورزی و مشتقات نفتی به منظور تأمین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی کشور از یک سو و واردات و فروش گسترده مواد شیمیایی و مواد معدنی مورد نیاز صنایع فعالیت می نماید. این شرکت با استفاده از تجارب خود در این امر توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت بالا و خدمات فروش و تأمین به موقع کالا، رضایت مشتریان را جلب کند و این امر افتخاری برای  شرکت فراران محسوب می گردد. خرسندیم که با فعالیت مستمر، به سهم خود توانسته ایم در تأمین مواد اولیه شیمیایی، معدنی و مواد اولیه در یاری رسانی به چرخه تولید در کارخانه های کشور در بخش صنعت و معدن وکشاورزی ایفای نقش نمائیم.

شرکت فراران با تکیه برآمار، اطلاعات، بررسی مستمر بازارها و شناخت کافی از فعالان حوزه شیمیایی، معدنی و کشاورزی، اعم از تولید کـنندگان، مصرف کـنندگان، تجارت داخلی و خارجی، صادرکـنندگان، خریـداران و فروشـندگان، علاوه بر فعالیت مستقل خود، آمادگی دارد در خصوص بازاریابی و فروش محصول تولیدی واحدهای تولیدی و کارخانجات و در قـالب فروش انحصـاری و برندسازی داخـلی و صـادراتی کالاها، با بهره مندی از کارشنـاسان خبره و مطلع و شبـکه گسترده تبلیـغات و بازاریابی خود، بازارفروش پایداری را برای محصـولات وکالاهای سایر موسسات این حوزه فراهم سازد.

به دلیل گوناگونی محصولات در زمینه مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز در فرآیند تولید، برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شرکت فراران تماس بگیرید.