22038651-2 (21 98+)

محصولات فراران

صفحه اصلی / محصولات / ابزار و ماشین آلات صنعتی

ابزار صنعتی و ماشین آلات خطوط توليد


ابزار صنعتی و ماشین آلات خطوط توليد

در گذشته انسان ها تمامی کارهای خود را با دست و نهایتا ابزارهای ساده کمکی انجام می دادند. از این رو ساخت بناها و سازه های مختلف بسیار زمان گیر و هزینه بر بود. انسان های زیادی باید سال های زیادی را مشغول می شدند تا می توانستند یک اثر ساده را خلق کنند. همچنین به دلیل محدویت های ابزار های ساده ای که وجود داشت، بشر نمی توانست تمامی ایده های ذهنی خود را پیاده سازی کند. این روال ادامه داشت تا اینکه در عصر انقلاب صنعتی، یک جهش بزرگ ایجاد شد. بسیاری از ماشین های غول پیکر و ابزارهای مختلف به یاری انسان ها در بخش های مختلف صنعت آمدند که ثمره آن افزایش کارایی وخلاقیت در تولیدات جدید بود.

با گذشت زمان و رسیدن انسان ها به دستاوردهای گوناگون در زمینه های مختلف، این حرکت همواره در جهت ساخت ابزار و وسایلی برای کمک به زندگی بهتر انسان ها بوده است. این روال بهینه سازی در ابزار های صنعتی مختلف نیز اتفاق افتاده است و انسان ها امروزه به دستگاه ها و ابزار های دست یافته اند که می توانند بشر را در زمینه های گوناگون مانند کشاورزی ، صنایع غذایی، ساختمان سازی، الکتریکی و… یاری کنند. به عنوان یک انسان فنی، شما احتمالا به نوعی با بسیاری ازاین دستگاه ها درگیر بوده اید و از کارکرد مهم آنها در بخش های مختلف صنعت آگاه هستید.

شرکت فراران با استفاده از تجربه و تخصص مهندسین خود اقدام به تهیه و توزیع ابزارآلات صنعتی و ساختمانی، ماشین آلات صنعتی، ماشین آلات صنایع چوب، خط تولید، صنایع پلاستیک، بالابر، راهسازی، لوازم تراشکاری، فرز انگشتی، قلاویز، کولیس، پیچ و مهره، چرخ و لوازم جوشکاری، انواع مته های کوبالت دار، استیل، آهن، چوب، چدن، آلومینیوم، مته خزینه، مته چهارشیار و پنج شیار و قلم هیلتی، مته های کونیک ادر سایزهای مختلف و ... نموده است.

این ابزار آلات از برندهای معتبری مانند: شرکتهای بوش، ماکیتا، پاناسونیک، ... می باشند.

به دلیل تعدد محصولات در زمینه ایزار صنعتی و ماشین آلات صنعتی برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شرکت فراران تماس بگیرید.