22038651-2 (21 98+)

درباره ما

صفحه اصلی / درباره ما

شرکت تجارت جهانی فراران را بیشتر بشناسیم

درباره شرکت فراران

شرکت تجارت جهانی فراران علاوه بر مشاوره فنی در زمینه بهینه سازی مراحل تولید ، نصب ، تعمیر و نگهداری کارخانجات ، ارائه محصولاتی با کیفیت بسیار مطلوب و قیمتی رقابتی با انتخاب بهترین برند های جهان از اهداف دائمی این شرکت بوده و هست.

شرکت تجارت جهانی فراران با همکاری کارشناسان متخصص و فنی در سال 1379 با سرمایه گذاری شرکای ایرانی و فرانسوی تاسیس گردیده است. این شرکت در طول این سالیان تلاش خود را برای ارائه خدمات فنی و مهندسی به صورت سیستماتیک به صنایع کشور عزیزمان ایران بی وقفه و به صورت خستگی ناپذیر ادامه داده است.

 

از دیگر خدمات این شرکت ارائه محصولات صنعتی با قیمت کاملا رقابتی و مورد نیاز صنایع کشور عزیزمان ایران بوده است ، که بصورت مهندسی و کارشناسی شده به صورت رایگان انجام می گیرد.

امید است این شرکت بتواند قدمی کوچک در راستای پیشرفت و اعتلای ایران عزیز بردارد.
 

مهندس ایرج قلاوند
مدیر عامل شرکت تجارت جهانی فراران

شرکت تجارت جهانی فراران

محصولات متنوع

از دیگر خدمات این شرکت ارائه محصولات صنعتی با قیمت کاملا رقابتی و مورد نیاز صنایع کشور عزیزمان ایران بوده است ، که بصورت مهندسی و کارشناسی شده به صورت رایگان انجام می گیرد. محصولات ما شامل انوع گریس، روغن، اسپری، چسب، زنجیر، کانوایر و بلبرینگ می باشد.

نمایندگی های معتبر

شرکت تجارت جهانی فراران با همکاری کارشناسان متخصص و فنی در سال 1379 با سرمایه گذاری شرکای ایرانی و فرانسوی تاسیس گردیده است. شرکت فراران نمایندگی انحصاری شرکتهای Comens, Euraltech, Axson, WolfOil, Sedis, BondlLoc, Orapi

مشاوره فنی

شرکت تجارت جهانی فراران علاوه بر مشاوره فنی در زمینه بهینه سازی مراحل تولید، نصب، تعمیر و نگهداری کارخانجات، ارائه محصولاتی با کیفیت بسیار مطلوب و قیمتی رقابتی با انتخاب بهترین برند های جهان از اهداف دائمی این شرکت بوده و هست.

خدمات فنی مهندسی

شرکت تجارت جهانی فراران با همکاری کارشناسان متخصص و فنی و با سرمایه گذاری شرکای ایرانی و فرانسوی تاسیس گردیده است. این شرکت در طول سالیان متمادی تلاش خود را برای ارائه خدمات فنی و مهندسی به صورت سیستماتیک به صنایع کشور عزیزمان ایران ادامه داده است.